В Шацьку для дітей вразливих категорій організували святкові заходи

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, 3 червня 2018 року, для дітей вразливих категорій та з сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, які проживають в Шацькому районі проведений святковий розважальний захід, що відбувся в сквері Тараса Шевченка.

Організатори дитячого дійства: служба у справах дітей райдержадміністрації (начальник Олена Кропивник) спільно з відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шацького району (начальник Людмила Смоляр), сектором превенції Шацького відділення поліції (представник Людмила Гринь).

Спонсорами свята стали: участь агенства «Джеральдіна» та подарунки дітям вразливих категорій (канцтовари, настільні ігри) від місцевого приватного підприємця Наталії Савчук.

З теплими словами вітань до присутніх звернулася Олена Степанівна Кропивник, начальник служби у справах дітей Шацької райдержадміністрації.

Ведучі та учасники заходу подарувати дітям веселий настрій, зокрема: різноманітні ігри, конкурси, пісні, танці проводили з дітьми улюблені казкові та мультяшні герої – Мальвіна, Мінні Маус, Фіксик, Червона Шапочка, Білосніжка та Клоун.

Протягом двох годин тривало веселе дійство: діти танцювали разом із казковими героями, змагалися у спритності та швидкості у різноманітних конкурсах. А на завершення веселого дійства – яскраве бульбашкове шоу. Діти залишилися задоволеними від приємного і веселего проведеного дня.

Організатори свята щиро вдячні агентству «Джеральдіна» за безкоштовне свято для дітей та за подарунки Наталії Савчук.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району