В Іваничах відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

В Україні щороку 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування – свято людей, яких обирає суспільство і на плечах яких нелегка ноша відповідальності за добробут жителів територіальних громад.

Відтак, в залі засідань адмінприміщення відбулись урочистості з нагоди професійного свята «Служи народові не ради слави чи нагород».

Повідомляє сайт ІВАНИЧІ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

З словами привітань до присутніх звернулась заступник голови райдержадміністрації Людмила Войтович:

– Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладено надзвичайно важливу місію – втілювати в життя громадські ініціативи, дбати про соціально-економічний добробут територіальних громад, захищати інтереси простих людей, мешканців нашого району, створювати комфортні умови для їх проживання. Через самоврядування громадяни мають право обирати і бути обраними і головне – брати участь у вирішенні питань місцевого життя та відстоюванні інтересів територіальних громад. Хай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу. Міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та здійснення всіх життєвих планів і сподівань.

Окрім того, Людмила Миколаївна нагородила Почесною грамотою районної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у вирішення питань соціально-економічного розвитку територій громади, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування секретаря Луковичівської сільської ради Риту Марценюк, Павлівського сільського голову Андрія Сапожника, Грибовицького сільського голову Павла Степанця.

Також Подяками голови районної державної адміністрації за активну депутатську діяльність, спрямовану на вирішення завдань по забезпеченню економічного і соціального розвитку району, підвищенню добробуту населення та з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування нагороджено депутатів районної ради Валерія Гурського, Емілію Левчук, Миколу Мельника, Оксану Рубан, Андрія Савицького, Миколу Холмецького.

Гарний настрій присутнім подарували вокальні виступи аматорів художньої самодіяльності районного Дому «Просвіта».

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району