У Ратному вчили секретарів сільських та селищних рад

Семінар-навчання з секретарями сільських та селищних рад відбувся сьогодні в кабінеті голови райдержадміністрації.

Перед початком навчання керівник апарату райдержадміністрації Світлана Юзепчук привітала учасників семінару, побажала усім плідної та ефективної роботи.
Серед питань, які були в порядку денному семінарі розглянули.

Питання увічнення пам’яті жертв війни політичних репресій, учасників АТО висвітлила Віта Шевчук, начальник відділу внутрішньої та інформаційної апарату райдержадміністрації.
Про підписання декларації із сімейними лікарями поінформувала медична сестра ЦПМСД Руслана Чернецька.

Про нове в призначенні житлових субсидій розповіла заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Зоя Лукашук.
Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Павло Ковч розповів про державну підтримку агропромислового комплексу, зокрема з обласного, місцевого бюджету.

Про роботу з сім’ями, які опинились в тяжких життєвих обставинах поінформувала Ірина Костючик, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Євгенія Супрунюк, головний спеціаліст Ратнівського бюро правової допомоги.
Завідувач архівного сектору райдержадміністрації Наталія Головій акцентувала увагу на організації діловодства та впорядкування архівних документів в сільських та селищних радах.

Заступник військового комісара Ратнівськового військового комісаріату Олег Колочун проаналізував проведення чергового призову та відбір на військову службу за контрактом.
Питання запобігання корупції в органах місцевого самоврядування обговорила Наталія Колєснік, завідувач юридичного сектору райдержадміністрації.

Головний спеціаліст загального відділу апарату райдержадміністрації Наталія Марчук тезисно розповіла про основні засади контролю, завдання і порядок контролю, строки виконання документів.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району