У Маневичах відбулися “особливі” змагання

24 вересня в селищі Маневичі відбулися V відкриті районні змагання серед осіб з обмеженими фізичними можливостями «Дорога до власних перемог». Метою змагань є залучення осіб з обмеженими фізичними можливостями до занять фізичною культурою і спортом, як ефективного засобу реабілітації, зміцнення здоров’я.

Повідомляє сайт МАНЕВИЧІ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт районної ради.

Організаторами виступили – Маневицька районна громадська організація інвалідів «Довіра», сектор у справах молоді та спорту Маневицької райдержадміністрації, Волинський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Участь у змаганнях взяли спортсмени із Луцька Володимир-Волинська, Нововолинська, Горохіва, Любешова, Камінь-Каширська, Рожища та Ковельського району.

Команда із Ковельщини була представлена у складі: Володимира Кравчука, Володимира Лисюка, Бориса Паталія, Олександра Абрамчука, Богдана Сметюха.

Свої вміння учасники змагань демонстрували в таких видах спорту дартс, бочче, стрільба із пневматичної гвинтівки, баскет.

За підсумками змагань  Володимир Лисюк зайняв І-ше місце у дисципліні баскет, ІІІ-тє місце у дисципліні дартс; Борис Паталій та Богдан Сметюх зайняли ІІ-ге місце у змаганнях з гри в бочче. Варто зазначити, що спортивне знаряддя для гри в бочче було надане в рамках проекту проекту Vol Kov Tur «Щодо сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні» Міжнародної організації з міграції, який реалізовує Ковельська районна рада разом з Турійською районною радою та Володимир-Волинською міською радою.

Після повернення зі змагань голова ГО «Добродія в дії» Володимир Кравчук, висловив вдячність за сприяння в організації поїздки депутату районної ради Анатолію Корнійчуку.

Бажаємо спортсменам ще більше перемог та нових успіхів!

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району