Проведено тактико-спеціальні навчання

Сьогодні, 19 жовтня 2017 року, за участю голови райдержадміністрації Лілії Кревської в Іваничівському районі проведені тактико-спеціальні навчання з органами управління та підрозділами цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту.

Повідомляє сайт ІВАНИЧІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Іваничівської РДА.

Під час проведення практичного заняття в будівлі котельні №1 смт Іваничі, вул. Грушевського, 45. об 11 год. 00 хв. внаслідок вибуху з наступним загорянням в приміщенні та на покрівлі котельні пошкоджено котел №1, зруйновано частину стіни та пошкоджено перекриття будівлі, травмовано 1 людину та виникло загоряння блоку управління.

Під час навчань перевірили готовність органів управління та сил ланки територіальної підсистеми ЄДС НС України до дій у разі виникнення надзвичайної ситуацій техногенного характеру пов’язаної з ризиками осінньо-зимового періоду; вдосконалення теоретичних і практичних навичок керівного складу органів управління та галузевих ланок щодо організації проведення рятувальних та інших невідкладних робіт, а також у попередженні, локалізації та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Після «ліквідації» надзвичайної ситуації голова райдержадміністрації Лілія Кревська відзначила належний рівень реагування та взаємодію спеціалізованих служб цивільного захисту на надзвичайні ситуації.

Ступінь підготовки органів управління та сил цивільного захисту Іваничівської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту до вирішення завдань цивільного захисту в мирний час та в особливий період знаходиться на відповідному рівні.

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянина в Лас-Вегасі: Стівен Паддок встановив камери у готелі (ВІДЕО)

 

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району