На Волині готуються до сезону заготівлі рослинних ресурсів

Під час апаратної наради в голови райдержадміністрації Валерія Дунайчука розглянули питання про хід підготовки до сезону заготівлі природних рослинних ресурсів місцевого значення.

Коротко поінформували з приводу зазначеного вище питання начальник управління регіонального розвитку та інвестицій райдержадміністрації Олександр Нікітчук та начальник Камінь-Каширського відділення Ковельської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області Ірина Платонова.

– Згідно з відповідним рішенням обласної ради від 10 березня 2016 року погоджені ліміти використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійсненні побічних лісових користувань на 2016-2020 роки загалом по області, в розрізі районів та постійних лісокористувачів. Збір, заготівля, в тому числі закупівля у населення другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань тимчасовими лісокористувачами здійснюється в межах обсягів, вказаних у лісових квитках, і на території того постійного лісокористувача, що видав лісові квитки. Кошти від рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів зараховуються до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування за місцезнаходженням відповідних природних ресурсів.

Разом з тим, за словами Ірини Платонової, у 2017 році за спецвикористання лісових ресурсів по району сплачено 126,6 тис. грн. Левову частку зібраних дарів лісу становила чорниця. Її заготовили 126 тонн, а також 3 тонни – грибів лисичок.

До слова, минулоріч найбільше сплачено в місцеві бюджети Карасинської, Воєгощанської, Стобихівської, Черченської, Видричівської, Качинської, Новочервищанської сільських рад.

– Сільські ради безпосередньо зацікавлені у повноті надходжень плати за використання лісових ресурсів місцевого значення та дотримання порядку в здійсненні даного виду діяльності, – наголосив керівник виконавчої гілки влади в районі Валерій Дунайчук. – Враховуючи вищезазначене, активізовуйте роботу районної комісії з координації дій державних органів, що здійснюють контроль за заготівлею другорядних лісових матеріалів.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району