Майже 1,3 млрд грн надійшло до бюджетів області – ІВАНИЧІ СЬОГОДНІ

Майже 1,3 млрд грн надійшло до бюджетів області

Сьогодні, 12 червня 2017 року, під час оперативної наради у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика підвели підсумки виконання місцевих бюджетів області станом на 1 червня 2017 року.

Повідомляє сайт ВОЛИНЬ МОЯ.

Зокрема, за словами директора департаменту фінансів облдержадміністрації Ігоря Никитюка, за п’ять місяців 2017 року до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 1 285,2 млн грн власних доходів або 113,8 % від запланованого. Обласний бюджет виконаний на 104 %, понад план отримано 7,9 млн грн. Індикативні показники митних надходжень до Державного бюджету виконані за травень на 148,2 %, обсяг перевиконання становить 190,8 млн грн.

– Cтаном на 1 червня цього року виконані зведені місцеві бюджети усіх районів, міст та об’єднаних територіальних громад. Проте шість сільських рад не справилися із плановими завданнями по наповненню бюджетів власними доходами. Порівняно із відповідним періодом минулого року власні доходи загального фонду місцевих бюджетів зросли на 345,2 мільйони гривень або на 36,7 %. Окрім того, в області продовжується робота по залученню додаткових надходжень до місцевих бюджетів від розміщення тимчасово вільних коштів на депозитних рахунках банків, – зазначив Ігор Миколайович.

– В минулому році, коли ми сказали, що доходи місцевих бюджетів перевищує 2 мільярди гривень, було дуже багато скептиків. І всі порахували, що ми спільно із фіскальною службою та місцевими структурами влади вирішили запіаритись. Так от, ви бачите результат: за 5 місяців – мільярд і майже триста мільйонів. Тому це є продуктивна робота всіх структур влади. Це велике досягнення місцевих бюджетів і завдання, що стоїть на цей рік, максимально приблизитися до цифри 3 мільярди гривень. У нас є всі можливості, щоб це зробити, – наголосив Володимир Петрович.

Слід зазначити, що основні рекомендації щодо покращення наповнення місцевих бюджетів у 2017 році були надіслані головам райдержадміністрації, міськвиконкомів та ОТГ листом департаменту фінансів від 27 квітня цього року (№828/1/2-12/2-17), які стосувалися вивчення можливості покращення результатів роботи комунальних підприємств, легалізації торгівлі підакцизними товарами, дотримання роботодавцями мінімальних гарантій оплати праці, аргументованості наданих пільг зі сплати податків до місцевих бюджетів, необхідності скорочення податкової заборгованості, наявних можливостей збільшення надходжень туристичного збору, недопущення в рішеннях місцевих рад ставок земельного податку нижчих за 0,3 відсотка нормативної грошової оцінки землі і інших питань.

Окрім того, начальник головного управління ДФС в області Світлана Савчук повідомила, що за п’ять місяців поточного року до бюджетів усіх рівнів на території області зібрано майже 2,2 млрд платежів і це на 422,5 млн грн або на 24,3 % перевищує минулорічний показник. Збір до загального фонду Державного бюджету склав майже 993 млн грн, що дозволило забезпечити виконання доведеного для області індикативного показника на рівні майже 110 % із перевиконанням на 86,3 млн грн. Місцеві бюджети області поповнилися більше, ніж на 1,2 млрд грн в частині платежів, що адмініструються органами ДФС і це майже на 30 % або на 266,4 млн грн більше до відповідного минулорічного періоду. Виконання визначених розписом доходів місцевих бюджетів склала 109,7 % із перевиконанням на 103,9 млн грн.

Своєю чергою, як зазначив заступник начальника Волинської митниці ДФС в області Василь Герман на травень 2017 року Волинькій митниці доведені індикативні показники у сумі 404,8 млн грн. За підсумками роботи у травні 2017 року Волинською митницею ДФС перераховано до Держбюджету кошти у сумі 601,6 мільйона гривень. Виконання доведеного показника становить 148,6 %, перевиконання – 196,7 мільйона гривень.

– Відповідно до Закону України «Про експеримент із фінансового забезпечення реконструкції поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення» за травень митниця виконала доведений показник на 190,79 мільйона гривень, відтак перераховано кошти у сумі 92,5 мільйона гривень. З початку року митниця перевиконала доведений показник по зазначених податках на 694,1 мільйона гривень. Відповідно до затвердженого порядку забезпечено реалізацію положень закону України на реконструкцію поточного ремонту доріг області з початку року перераховано кошти у сумі 321,6 мільйона гривень, – повідомив Василь Миколайович.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Джерело: ВОЛИНЬ МОЯ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Медведь забрался в дом и “сыграл” на пианино (ВИДЕО)
Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Leave a comment

Your email address will not be published.


*