81 млн грн виплачено одноразової допомоги волинським сім’ям військовослужбовців

На виконання пункту 3 протокольного доручення Прем’єр-міністра України від 11 лютого 2015 року в частині соціального забезпечення сімей загиблих в антитерористичній операції волинським сім’ям виплачено одноразову допомогу в сумі 81 млн грн, про це пише сайт ВОЛИНЬ МОЯ.

Зокрема, за рішенням Волинської обласної ради з резервного фонду обласного бюджету 173 сім’ям загиблих військовослужбовців, які потребують особливого соціального захисту, виділено кошти для виплати одноразової матеріальної допомоги в розмірі 100 тисяч гривень кожній. Відтак, відповідно до Порядку призначення і виплати одноразової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів 151 волинська родина отримала допомогу на загальну суму 81 млн грн.

Окрім того, за рішенням органів місцевого самоврядування сім’ї загиблих військовослужбовців за необхідністю отримують грошову допомогу з місцевих бюджетів. Своєю чергою, органи соціального захисту населення забезпечують призначення та виплату належних державних соціальних виплат та житлових субсидій сім’ям військовослужбовців.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Джерело:  ВОЛИНЬ МОЯ.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району